kuulu_pattern_green.png

Ota yhteyttä

Täytä oheinen lomake niin olemme sinuun yhteydessä
mahdollisimman pian!
 

Meidän tiimi

jonna_pallo.png

Jonna Muurinen

Toimitusjohtaja

jonna@kuulu.fi
+358 40 757 4736

tuomas_pallo.png

Tuomas Muurinen

Operatiivinen johtaja

tuomas@kuulu.fi
+358 40 543 3364

ville_pallo-1.png

Ville
Pohjonen

Luova johtaja

ville@kuulu.fi
+358 40 509 7129

 

nanna_pallo-1.png

NANNA
TIMONEN

Asiakkuusjohtaja

nanna@kuulu.fi
+358 20 703 2955

 

 

mari_pallo-1.png

MARI KELLOKUMPU

Sisällöntuotannon johtaja

mari@kuulu.fi

annika_pallo.png

Annika
Vähänen

Account Manager

annika@kuulu.fi

+358 44 9719947

tuukka_pallo.png

Tuukka
Myllymäki

Videotuottaja

tuukka@kuulu.fi

+358 44 359 6590

katriina_pallo-1.png

KATRIINA KUKKULA

Markkinoinnin suunnittelija

katriina@kuulu.fi
+358 40 587 5060

 

 

henna_pallo-1.png

Henna
Kuvaja

Art Director

henna@kuulu.fi 

 

 

taru_pallo-1.png

Taru
Pulkkinen

Konsultoinnin johtaja

taru@kuulu.fi
+358 20 703 2954

 

 

satu_pallo.png

Satu
Tujunen

Kehitysjohtaja

satu@kuulu.fi

 

 

kata_pallo-1.png

KATARINA
LAAKSONEN

Markkinoinnin suunnittelija

katarina@kuulu.fi

 

 

riitta_pallo-1.png

Riitta
Ylilehto

Markkinoinnin suunnittelija

riitta@kuulu.fi

 

 

karo_pallo.png

Karoliina
Pirhonen

Markkinoinnin suunnittelija

karoliina@kuulu.fi 

 

 

minna_pallo.png

Minna
Asikainen

Markkinoinnin suunnittelija

minna@kuulu.fi

 

 

marika_pallo.png

Marika
Luukkanen

Markkinoinnin suunnittelija

marika@kuulu.fi

 

 

siina_pallo-1.png

Siina
Hietajärvi

Markkinoinnin suunnittelija

siina@kuulu.fi

 

 

titta_pallo.png

Titta
Vilpa

Copywriter

titta@kuulu.fi

 

 

essipulkkinen_copywriter.png

Essi
Pulkkinen

Copywriter

essi@kuulu.fi

 

 

tiina_pallo-1.png

Tiina Repotaival

Markkinoinnin suunnittelija

tiina@kuulu.fi

 

 

mikko-pekka_pallo.png

Mikko-Pekka
Karlin

Videosisällöntuottaja

mikko-pekka@kuulu.fi

 

 

markus_pallo.png

Markus
Valtanen

Videosisällöntuottaja

markus@kuulu.fi

 

 

kim_pallo.png

Kim
Kauppinen

Videosisällöntuottaja

kim@kuulu.fi

 

 

mikael_pallo.png

Mikael
Kunnari

Videosisällöntuottaja

mikael@kuulu.fi

inspiroivia sisältöjä yrityksille, joilla on rohkeutta uudistaa viestintäänsä

Kuulu on olemassa teille asiakkaille, jotta voisitte vaikuttaa ja jotta voisitte näkyä viestinne kanssa. Haluamme koskettaa kauniilla sisällöillä ja haluamme herättää kohdeyleisönne mielenkiinnon uusilla näkökulmilla. Autamme teitä auttamaan teidän asiakkaitanne.


Haluamme tehdä videoita, jotka muistetaan ja jotka muuttavat katsojan päivän. Videoita, jotka herättävät ihmisessä uusia ajatuksia. Saatamme kyseenalaistaa perinteisiä menetelmiä, jos niitä tehdään vain tottumuksen takia.

 

LATAA TÄSTÄ LASKUTUSTIETOMME

Kuulu_logo_RGB_500px.png

 

 

Kuulun somevinkit kätevästi suoraan sähköpostiiN

TILAA UUTISKIRJE