kuulu_pattern_green.png

Ota yhteyttä

Täytä oheinen lomake niin olemme sinuun yhteydessä
mahdollisimman pian! 

Meidän tiimi

jonnamuurinen.png

Jonna Muurinen

Toimitusjohtaja

jonna@kuulu.fi
+358 40 757 4736

tuomasmuurinen.png

Tuomas Muurinen

Operatiivinen johtaja

tuomas@kuulu.fi
+358 40 543 3364

ville_netti.png

Ville
Pohjonen

Videotuotannon johtaja

ville@kuulu.fi
+358 40 509 7129

 

taru_pulkkinen_kuulu.png

Taru Pulkkinen

Asiakkuusjohtaja

taru@kuulu.fi
+358 20 703 2954

 

 

20160920_Nanna_03.png

Nanna
Timonen

Account manager

nanna@kuulu.fi
+358 20 703 2955

petri_kassinen_kuulu.png

Petri
Kassinen

Yritysvalmentaja & kouluttaja

petri@kuulu.fi

siina.png

Siina
Hietajärvi

Markkinoinnin suunnittelija

siina@kuulu.fi

mari.png

Mari
Aarni

Markkinoinnin suunnittelija

mari@kuulu.fi

 

 

hennakuvaja_ad.png

Henna
Kuvaja

Art director

henna@kuulu.fi 

 

 

20160920_Katarina_03.png

Katarina
Laaksonen

Markkinoinnin suunnittelija

katarina@kuulu.fi

 

 

lassisavola_videot.png

Lassi
Savola

Videosisällöntuottaja

lassi@kuulu.fi

 

 

kim.png

Kim
Kauppinen

Videosisällöntuottaja

kim@kuulu.fi

 

 

essipulkkinen_copywriter.png

Essi
Pulkkinen

Copywriter

essi@kuulu.fi

 

 

tiina_reponen.png

Tiina
Repotaival

Markkinoinnin suunnittelija

tiina@kuulu.fi

 

 

siirikoskinen_markkinointi.png

Siiri
Koskinen

Markkinoinnin suunnittelija

siiri@kuulu.fi

 

inspiroivia sisältöjä yrityksille, joilla on rohkeutta uudistaa viestintäänsä

Kuulu on olemassa teille asiakkaille, jotta voisitte vaikuttaa ja jotta voisitte näkyä viestinne kanssa. Haluamme koskettaa kauniilla sisällöillä ja haluamme herättää kohdeyleisönne mielenkiinnon uusilla näkökulmilla. Autamme teitä auttamaan teidän asiakkaitanne.


Haluamme tehdä videoita, jotka muistetaan ja jotka muuttavat katsojan päivän. Videoita, jotka herättävät ihmisessä uusia ajatuksia. Saatamme kyseenalaistaa perinteisiä menetelmiä, jos niitä tehdään vain tottumuksen takia. 

Kuulu_logo_RGB_500px.png

 

 

Kuulun somevinkit kätevästi suoraan sähköpostiiN

TILAA UUTISKIRJE